Materace kokosowe

Opis kategorii

Zadbaj o wygodę swojego malucha z materacem kokosowym 

Wyspane i radosne dziecko wywołuje uśmiech na twarzy każdego rodzica. Na jakość snu w dużej mierze wpływa m.in. rodzaj materaca umieszczonego w łóżeczku. Godnym uwagi rozwiązaniem jest bez wątpienia materac kokosowy, który charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością. Znajdujące się w naszej ofercie produkty można dopasować do łóżek o następujących wymiarach: 60 x 120 cm, 70 x 140 cm, 80 x 160 cm, 90 x 180 cm, 90 x 190 cm, 90 x 200 cm oraz 120 x 200 cm. 

 

Materac kokosowy – wyjątkowa stabilność i trwałość 

W materacu kokosowym znajduje się specjalna warstwa, która w znacznym stopniu wpływa na właściwości całego produktu. Wykonywana jest ona ze sprasowanego włókna kokosowego. Dzięki obecności tej warstwy materac kokosowy charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na odkształcenia. Jego konstrukcja wyróżnia się na tle innych produktów bardzo dobrą stabilnością. Dodatkowo, materace kokosowe nie są podatne na nadmierne zawilgocenie. Zastosowanie maty kokosowej sprawia, że skutecznie pochłaniają i oddają one wilgoć. Warto podkreślić także, że budowa tego rodzaju produktów zapewnia odpowiedni przepływ powietrza. Korzystnie wpływa to na termoregulację organizmu w trakcie wypoczynku. Co więcej, materace kokosowe są bardzo higienicznym rozwiązaniem. Zapobiegają one rozwojowi roztoczy oraz innych drobnoustrojów. Ze względu na to, będą odpowiednim wyborem w przypadku maluchów borykających się z różnego rodzaju alergiami. 

 

Wyjątkowa stabilność, właściwości antyalergiczne oraz wieloletnia trwałość sprawiają, że materac kokosowy znajduje się w grupie najlepszych materacy do łóżek. Zapewnij swojemu dziecku komfortowe warunki do wypoczynku, by każdego ranka widzieć, jak z uśmiechem rozpoczyna ono nowy dzień!