Materace dla dzieci

Materace bonellowe

Opis kategorii

Nasze materace bonnelowe zapewnią Tobie i Twojemu dziecku maksymalny komfort podczas snu, co przekłada się na o wiele lepsze samopoczucie. Modele tego typu występują w kilku wersjach rozmiarowych, tak aby dopasowanie materaca do łóżka nie było problematyczne. Sprężyny w kształcie klepsydry są połączone sztywnymi drutami, dzięki czemu nie odkształcają się i zapewniają maksimum wygody. Nasz materac typu bonnel idealnie dopasowuje się do sylwetki każdego ciała, zapewniając komfortowy wypoczynek każdego dnia.

 

Materace Bonnelowe – producent mebli i materacy

 

Stosunek jakości do ceny naszych materacy jest dość istotny. Oferujemy wyroby wysokiej jakości w atrakcyjnych dla konsumentów cenach, dlatego warto wybrać nasz materac bonnelowy. Warto wspomnieć o wentylacji naszych wyrobów, gdyż cyrkulacja powietrza zapewniona jest poprzez odpowiednio ułożone sprężyny pod powierzchnią materiału, co ma duże znaczenie dla dzieci z alergiami. Jeśli nie do końca wiesz, czy kupić u nas materac bonnelowy – opinie zadowolonych klientów na pewno pomogą podjąć Ci dobrą decyzję. Wybierając nasze produkty, otrzymujesz gwarancję komfortu i długiego snu przez wiele lat.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztują materace bonnelowe?

 

Kupno naszego materaca bonnelowego to wydatek od 400 do 560 złotych w zależności od wybranego modelu i rozmiaru, który powinien być odpowiednio dopasowany do łóżka.

 

Jak wykonany jest materac bonnelowy?

 

Materac bonnelowy wykonany jest ze sprężyn w kształcie klepsydry połączonych wysokiej jakości drutem. Pod naturalną przekładką tapicerską znajduje się kompleks sprężyn zapewniających cyrkulację powietrza, a tym samym dobry poziom termoregulacji całego ciała. Warto wiedzieć, że pianka poliureatnowa o grubości 2 cm zapobiega odkształceniom i wygnieceniom na powierzchni całego materaca.

 

Czy materac bonnelowy nadaje się do pokoju dziecka?

 

Nasze materace bonnelowe zdecydowanie nadają się do pokoju dziecięcego choćby ze względu na wysoki poziom komfortu użytkowania, możliwość termoregulacji temperatury ciała w nocy oraz wytrzymałość.