Materace dla dzieci

Materace piankowe

Opis kategorii

Piankowy materac to ciekawa opcja jeśli chodzi o pokoje dziecięce. Dla najmłodszych ten typ materacy sprawdza się doskonale ze względu na jego niską wagę, dobry poziom dopasowania do kształtu ciała oraz idealną miękkość. Każdy, kto decyduje się na materace piankowe, powinien wiedzieć, czym tak naprawdę się wyróżniają. Są to wysokiej klasy wyroby o grubości 11 cm oraz posiadające dwie warstwy różnego rodzaju pianki. Taka konstrukcja sprawia, że nawet tani materac piankowy spełni oczekiwania wymagających konsumentów. Sprzedawane przez nas materace piankowe wykonane są w twardości H3, która oznacza, że materiał będzie elastyczny, ale nie podda się nadmiernemu naciskowi przez ciało. 

 

Jaki materac piankowy warto wybrać?

 

Przeglądając ofertę naszego sklepu, można natknąć się na różnego rodzaju materace piankowe. Rozmiary, w jakich występują, zostały dobrane tak, aby pasowały do większości klasycznych łóżek oraz tych, które dostępne są także w naszym sklepie. Najlepsze materace piankowe to takie wykonane z pianki wysoko-elastycznej oraz poliuretanowej o grubości 2 cm. Pierwsza warstwa jest nieco grubsza, gdyż odpowiada za cyrkulację powietrza, elastyczność oraz wytrzymałość produktu. Warstwa poliuretanu stanowi dodatkowe wypełnienie, które zabezpiecza produkt przed występowaniem odgnieceń, które często pojawiają się w materacach innego typu wraz z biegiem czasu.

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztują materace piankowe?

 

Nasze materace piankowe to wydatek zaczynający się od 450 złotych w górę. Ostateczna cena jest jednak zależna od tego, jakiej wielkości będzie produkt, gdyż ma to wpływ na ilość materiału potrzebnego do jego produkcji.

 

Czy dobry materac piankowy zawsze posiada dwie warstwy?

 

Wysokiej klasy materac piankowy zawsze posiada dwie warstwy. Pierwsza z nich stanowi podłoże dla całego wyrobu i poprawia komfort jego użytkowania. Druga warstwa, którą jest pianka poliuretanowa, ma za zadanie zapobiegać występowaniu odgnieceń na powierzchni materaca.

 

Dla kogo polecany jest materac piankowy?

 

Piankowy materac polecamy każdemu, kto ceni sobie wygodę i wytrzymałość. Najlepsze materace piankowe to takie, które z biegiem czasu się nie odkształcają oraz mają dobry stosunek ceny do jakości. Takie właśnie są też produkty, które sprzedajemy w naszym sklepie.