Materace dla dzieci

Materace kokosowe

Opis kategorii

Wkłady, które zastosowaliśmy w naszych materacach z kokosem to najwyższej jakości surowce, które wyróżniają się odpowiednim poziomem twardości, dzięki czemu każdy materac z matą kokosową jest wygodny i wytrzymały. W 100% ekologiczny materiał wytwarzany ze skorupy orzecha kokosu daje poczucie komfortu nawet przez długi czas użytkowania produktu. Materace kokosowe, które sprzedajemy, są coraz popularniejsze wśród konsumentów ze względu na ich atrakcyjną cenę połączoną z odpornością na zniszczenia i komfortem użytkowania.

 

Materac z wkładem kokosowym – kto powinien go mieć?

 

Każdy, kto ceni sobie wygodę i wytrzymałość, powinien zdecydować się na materac z wkładem kokosowym. Wyroby, które posiadamy w ofercie, występują w różnych rozmiarach, przez co można je idealnie dopasować do rozmiarów łóżka. Połączenie pianki poliuretanowej z matą kokosową okazuje się wręcz idealnym rozwiązaniem zarówno jeśli chodzi o łóżka dziecięce, jak i te dla dorosłych. Warto też zauważyć, że materac z włókna kokosowego nie uczula, gdyż wykonany jest z naturalnego surowca, jakim jest skorupa orzecha kokosowego.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi 

 

Ile kosztują materace kokosowe?

 

Koszt zakupu materaca z kokosem zaczyna się od kwoty 350 złotych za najmniejsze rozmiarowo modele. Nieco droższe są te o wymiarach 90×200 cm, których cena wynosi 380 złotych. Jak widać, różnice nie są jednak duże, a stosunek ceny do jakości bardzo dobry.

 

Czy materac z wkładem kokosowym nadaje się do sypialni dziecka?

 

Tego typu materac z wkładem kokosowym doskonale nadaje się do pokoju dziecka, młodzieżowego, jak i osoby dorosłej ze względu na dużą różnorodność rozmiarów.

 

Jakie są dostępne rozmiary materacy z włókna kokosowego?

 

Posiadamy w ofercie materace kokosowe o wymiarach: 80×160, 80×190, 90×180, 90×190 oraz 90×200 cm. Tak duży wybór pozwala wszystkim konsumentom dobrać produkt dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.