Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim

Łóżka dziecięce klasyczne

Łóżko dla dziecka RYŚ CLASSIC
Łóżko dla dziecka RYŚ CLASSIC
Łóżko dla dziecka RYŚ CLASSIC PLUS
Łóżko dla dziecka RYŚ CLASSIC PLUS
Opis kategorii

Klasyczne łóżeczka dziecięce to połączenie stylu skandynawskiego z prostym a zarazem funkcjonalnym podejściem do designu. Łóżka dziecięce ze względu na wyjątkowy charakter przeznaczenia powinny spełniać rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa, które wdrażamy w nasze produkty zapewniając zdrowy i bezpieczny sen.

 

Łóżko dziecięce klasyczne

 

Klasyczne łóżko dziecięce nie musi być nudne! Rozwój ciekawości dziecka do świata jest dla nas bardzo ważnym aspektem ponieważ to od najmłodszych lat wyobraźnia dziecka rozwija się najbardziej intensywnie. W każdym łóżeczku dla dziecka staramy się zawrzeć ciekawy kształt konstrukcji łóżeczka aby wzbudzało ono ciekawość naszego malucha. Konstrukcja łóżeczek dla dzieci jest bardzo często ażurowa co umożliwia zawieszenie różnego rodzaju elementów dekoracyjnych aby wzbogacić otoczenie w którym nasze dziecko będzie spędzało dużo czasu.

 

Łóżeczka dziecięce wykonane są najczęściej z drewna litego sosnowego w I klasie jakościowej co pozwala na zachowanie odpowiedniej stabilności konstrukcji łóżeczka a także odpowiada za walory estetyczne. Część naszych produktów wykonana jest również ze sklejki sosnowej, czyli arkuszy drewna sosnowego sklejonych ze sobą naprzemiennie. Taka konstrukcja sklejki pozwala na zachowanie stabilności wymiarowej łóżeczka a także odporność na odkształcenia. Dodatkową zaletą użycia dużych arkuszy sklejki jest możliwość wycinania na maszynach sterowanych numerycznie ciekawych kształtów i wzorów.

 

Klasyczne łóżeczka dla dzieci są świetnym rozwiązaniem do niedużych gabarytowo pokoi lub pokoi na poddaszu gdzie przestrzeń jest ograniczona poprzez skosy dachu. W łóżeczkach tych nie ma daszku dzięki czemu są one niższe i nie przytłaczają swoimi rozmiarami wnętrza całego pokoju. Łóżeczka klasyczne dziecięce to również funkcjonalność. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i oferować możliwość domówienia dodatkowych funkcjonalnych elementów łóżeczka. W naszym sklepie można klasyczne łóżeczko bardzo często doposażyć w szufladę pojedynczą, szufladę podwójną czy dodatkową powierzchnię do spania.

 

Łóżka dla dzieci pojedyncze – jakie mogą być?

 

Łóżka dla dzieci pojedyncze to produkty znajdujące się w głównej ofercie naszego sklepu. Oferujemy wyroby produkowane ręcznie z drewna sosnowego, które w procesie produkcji jest lakierowane bezbarwną farbą zabezpieczającą lub inną w odcieniach szarości, lub bieli. Wszystkie stylowe łóżka drewniane przeznaczone do pokoju dziecięcego, jakie sprzedajemy, sprawią, że pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru, a dziecko będzie chętnie spędzać w nim czas podczas odpoczynku lub zabawy.

 

Każde łóżko dziecięce klasyczne jest odporne na uszkodzenia oraz stworzone tak, by było w 100% komfortowe w użytkowaniu. Konstrukcja łóżek umożliwia zawieszenie na nich wielu ozdób i dodatków wzbogacających jego styl. Dostosowujemy łóżeczka do preferencji naszych konsumentów, dlatego tworzymy modele z wysuwanymi szufladami, miejscem na materac, stojące na nóżkach oraz klasyczne przytwierdzone bezpośrednio do powierzchni podłogi.

 

Zapraszamy serdecznie do świata marki Sleephome.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Jakie wersje łóżek dla dziecka klasycznych są dostępne?

 

W sprzedaży posiadamy łóżko dziecięce klasyczne, tradycyjne bez nóżek, z nóżkami oraz z wysuwanymi szufladami pojedynczymi lub podwójnymi. Zależnie od wybranego modelu i jego funkcji koszt zakupu może ulec zmianie.

 

Ile kosztują klasyczne łóżeczka dziecięce?

 

Nasze łóżka dla dzieci pojedyncze to wydatek zaczynający się od 800 złotych za podstawowy model bez dodatkowych elementów. Jeśli jednak łóżeczko ma być wyposażone w materac, funkcję spania i szuflady to cena może sięgać nawet 1150 złotych.

 

Czy łóżko dziecięce klasyczne jest bezpieczne?

 

Wszystkie nasze łóżeczka dziecięce dostępne w sprzedaży są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych użytkowników, dlatego wybierając właśnie te meble, nie trzeba martwić się o bezpieczny sen swojej pociechy.

 

W jakich rozmiarach występują stylowe łóżka drewniane dla dziecka?

 

Wybierając łóżko dziecięce klasyczne, można nabyć je w rozmiarach: 80×160, 90×180, 90×190, 90×200, 120×200 cm. Rozmiar powinien być jednak dopasowany do wielkości pokoju oraz wieku dziecka.