Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim Łóżka dziecięce domek Łóżko domek RYŚ

Łóżko domek RYŚ - sosnowe

Opis kategorii

Ciekawą formą aranżacji pokoju dziecięcego jest zastosowanie produktu, jakim jest łóżko domek. Sosna, jako materiał wykorzystany do produkcji mebli zapewnia wysoki poziom wytrzymałości, odporności na zniszczenia oraz niewielką wagę. Unikatowe łóżka z drewna sosnowego występują w kilku wariantach zależnie od funkcji i rozmiaru. Naturalna barwa łóżka sprawia, że dziecko o wiele chętniej spędza czas w swoim pokoju na zabawie lub podczas snu we własnym „domku”.

 

Łóżko domek sosnowe – czym się wyróżnia?

 

Łóżka domek – drewniane wyróżniają się przede wszystkim nienaganną stylistyką, trwałością oraz możliwością dopasowania praktycznie do każdej aranżacji pokoju. W pomieszczeniach dla dzieci, gdzie zastosowano minimalistyczny, nowoczesny lub industrialny styl wykończenia idealne sprawdzi się łóżko domek sosnowe z barierkami, kominkiem lub daszkiem. Elegancki wygląd doskonale pasuje do skandynawskiego stylu, który stawia przede wszystkim na stonowaną kolorystykę i delikatne elementy ozdobne mebli.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Łóżka z drewna sosnowego – gdzie się sprawdzą?

 

Miejsca, w których doskonale sprawdzi się łóżko domek sosnowe to pokój dziecięcy, salon lub pomieszczenie przeznaczone do zabawy dla dzieci. Decydując się na zakup łóżka z drewna sosnowego, można być pewnym, że każde dziecko będzie chętnie z niego korzystać.

 

Czy łóżka domek drewniane są bezpieczne?

 

Dostępne w sprzedaży łóżka domek drewniane są całkowicie bezpieczne, gdyż nie posiadają ostrych krawędzi, wykonane są wyłącznie z drewna sosnowego oraz zabezpieczone są wysokiej jakości farbą.

 

Jakie funkcje posiadają łóżka sosnowe dla dzieci?

 

Łóżka z drewna sosnowego występują w różnych konfiguracjach. Oprócz kilku rozmiarów dostępnych w sprzedaży można też wybrać opcję łóżka z szufladami, na nóżkach lub z funkcją spania.