Materace dla dzieci

Materace lateksowe

Opis kategorii

W naszym sklepie można nabyć materace lateksowe wyróżniające się spośród innych innowacyjną metodą produkcji, jakością wykonania oraz wielofunkcyjnością. Nasze materace lateksowe naturalne to przede wszystkim wygoda i atrakcyjna cena. Grubość na poziomie 8 cm zapewnia odpowiedni komfort użytkowania oraz odporność na odgniecenia. Materac z lateksu posiada dwie twardości, co oznacza, że w zależności od tego, na jakiej stronie użytkownik będzie spał, taka będzie jego twardość. Gwarantujemy, że nasze materace lateksowe będą doskonałą podporą dla kręgosłupa oraz zapewnią właściwy poziom termoizolacji. 

 

Materac lateksowy do łóżeczka – jak jest wykonany?

 

Nasze materace lateksowe wykonane są z wytrzymałej pianki poliuretanowej oraz wkładu lateksowego o grubości do 2 cm. Dzięki temu wszystkie wyroby dostępne w sprzedaży nie uczulają oraz są wysoce wygodne dla użytkowników. Kupując materace lateksowe dla dzieci, warto zauważyć, że posiadają także włókna klimatyzujące zapewniające przyjemny chłód w cieplejsze noce. Wybierając lateksowe materace w naszym sklepie, można być pewnym, że spełnią one oczekiwania każdego – nawet tych najbardziej wymagających konsumentów.

 

*

Pytania i odpowiedzi

 

Jakie warstwy mają materace lateksowe?

 

Materace, które sprzedajemy, wykonane są z lateksu oraz pianki poliuretanowej najwyższej jakości. Dzięki zastosowaniu tego typu materiałów materace lateksowe stały się atrakcyjną opcją jeśli chodzi o zakup produktu przeznaczonego do wypoczynku.

 

Dla kogo polecane są materace z lateksem?

 

Nasze materace z lateksu polecamy szczególnie osobom cierpiącym na uczulenia, gdyż powłoka lateksowa zawarta wewnątrz materaca ma właściwości antyalergiczne.

 

Czy lateks jest bezpieczny dla dzieci i kobiet w ciąży?

 

Materac lateksowy jest w 100% bezpieczny zarówno dla dzieci, jak i kobiet w ciąży. Dodatkowo właściwości pozwalające na dopasowanie kształtu materaca do tego, w jaki sposób ułożone zostanie na nim ciało, sprawia, że sen przynosi prawdziwe ukojenie dla zmęczonego organizmu.