Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim

Łóżka dziecięce zamek

Łóżko zamek DRAGON - białe
Łóżko zamek DRAGON - białe
Łóżko zamek DRAGON - sosna
Łóżko zamek DRAGON - sosna
Łóżko zamek DRAGON - szare
Łóżko zamek DRAGON - szare
Łóżko zamek DRAGON - z funkcją spania
Łóżko zamek DRAGON - z funkcją spania
Łóżko zamek DRAGON - z szufladą
Łóżko zamek DRAGON - z szufladą
Opis kategorii

Łóżko dla dziecka w kształcie zamku to połączenie skandynawskiego stylu czyli prostej konstrukcji z ciekawą formą, która inspiruje. Łóżko cały czas zachowuje swoją funkcjonalność czyli służy głownie do spania natomiast jednocześnie zachęca do zabawy i kreatywnego podejścia do niej. 

 

Łóżko dziecięce w kształcie zamku

 

Łóżka dla dzieci w kształcie domku od wielu lat istnieją na naszym rynku i cieszą naszych najmłodszych. Marka SLEEPHOME postanowiła urozmaicić swoją ofertę o łóżko dziecięce zamek tak aby Nasze dzieci mogły mieć wybór kolejnej ciekawej formy łóżka w swoich pokojach. Łóżka w kształcie zamku mają niepowtarzalny design i cechują się wyjątkową funkcjonalnością.

 

Każdy z Nas pamięta, że jest taki okres w dzieciństwie, że dziecko chciałoby zostać władczym królem, piękną królewną czy dzielnym rycerzem na zamku królewskim. Dzięki łóżkom w kształcie zamku dajemy możliwość naszym pociechom na pobudzenie swojej wyobraźni i wcielenia się w fikcyjne postacie czasów królewskich. Łóżeczko wówczas będzie ich królestwem, którego będą dzielnie bronić lub wypoczywać jak przystało na królewny.

Zabawa ta może być wzbogacona strojami rycerskimi czy zdobionymi koronami wspólnie wykonanymi z dziećmi w ramach spędzanie wspólnie wolnego czasu.

 

Łóżeczko w kształcie domku wykonane jest z drewna litego sosnowego. Każdy element drewniany jest starannie obrabiany przez naszych stolarzy celem uzyskania jak najlepszego efektu. Następnie elementy są malowane farbami wodnymi zgodnymi z normą PN-EN 71-3.

 

Łóżeczka dla dzieci w kształcie zamku – jakie mogą być?

 

Łóżko dla dziecka pojedyncze to łóżka które posiadają jedną powierzchnię do spania czyli jeden materac. Jest to łóżko parterowe ze stosunkowo nisko położonym materacem.

 

Łóżko dla dziecka z dodatkową powierzchnią do spania to łóżko, które oprócz głównej powierzchni do spania posiada pod łóżkiem wysuwaną szufladę w której znajduje się drabinka pod materac. Dzięki takiej konstrukcji posiadamy jeszcze jedną powierzchnię z materacem dla kolejnego dziecka lub niepoodziewanych gości.

 

Łóżko dla dzieci z pojedynczą szufladą tutaj możemy znaleźć pod łóżkiem dodatkową szufladę wysuwaną na kółeczkach. Dno szuflady wypełnione jest białymi płytami HDF łączonymi profilami typu H. Dzięki temu mamy dodatkową przestrzeń na nasze rzeczy.

 

Łóżko dla dzieci z podwójną szufladą zastosowano tutaj dwie szuflady, która każda z nich jest na czterech kółeczkach. Dno szuflady jest wypełnione białą płytą HDF łączoną listwami typu H. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć przestrzeń na podzieloną na dwa gdzie w jednej mogą być trzymane np. zabawki a w drugiej ubrania.

 

Zapraszamy serdecznie do świata marki Sleephome.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Jakie wersje łóżek dla dziecka w kształcie zamku są dostępne?

 

W naszej sprzedaży posiadamy łóżko dziecięce zamek, tradycyjne bez nóżek, z nóżkami oraz z wysuwanymi szufladami pojedynczymi lub podwójnymi oraz szuflada z dodatkową powierzchnią do spania.

 

Ile kosztują łóżeczka dziecięce typu zamek?

 

Nasze łóżeczka dla dzieci to koszt zaczynający się od 1250 złotych za podstawowy model bez dodatkowych elementów. Jeśli jednak łóżeczko ma być wyposażone w materac, funkcję spania i szuflady to cena może sięgać nawet 2400 złotych.

 

Czy łóżko dziecięce w kształcie zamku  jest bezpieczne?

 

Wszystkie nasze łóżka dla dzieci są bezpieczne dla naszych pociech. Większość elementów z którymi można mieć bezpośredni kontakt są lekko fazowane promieniem r6 lub zaoblone.

 

W jakich rozmiarach występują drewniane łóżka dla dziecka typu zamek?

 

Wybierając łóżka dla dzieci, można nabyć je w rozmiarach: 80×160, 90×180, 90×190, 90×200, 120×200 cm. Rozmiar powinien być jednak dopasowany do wielkości pokoju oraz wieku dziecka.