Wieszaki na ubrania dla dziecka

Opis kategorii

W naszej ofercie posiadamy także wieszaki na ubrania dla dziecka, które można zamontować wszędzie tam, gdzie tylko zachodzi taka potrzeba. Wszystkie wyroby, które proponujemy, wykonane są z należytą starannością oraz w takich kształtach, aby nie były w żaden sposób niebezpieczne dla najmłodszych domowników. Warto zauważyć, że wieszak dla dzieci na ubrania dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: biały, szary, naturalny oraz w kolorze lakierowanej sosny. Dzięki temu każdy klient jest w stanie dobrać produkt, który stanie się spójny z całą aranżacją pokoju dziecięcego.

 

Wieszak stojący na ubrania dla dzieci – czym się wyróżnia?

 

Projektując meble do pokoju dziecięcego, postanowiliśmy także stworzyć atrakcyjny stojak na ubrania dla dzieci, który można dopasować do pozostałych elementów aranżacji pomieszczenia. O czym warto pamiętać, kupując wieszak? Garderoba dla dzieci wcale nie musi być duża. Najważniejsze, aby była funkcjonalna i pięknie wyglądała w pokoju dziecięcym. Solidna konstrukcja, półka o grubości 2 cm oraz stabilność to główne cechy wyróżniające nasze drewniane wieszaki na ubrania dla dzieci.

 

*

Pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztuje wieszak na ubrania dla dziecka?

 

Wybierając nasz wieszak na ubrania dla dziecka, trzeba liczyć się z wydatkiem na poziomie 550 złotych. W tej cenie każdy otrzymuje jednak wysokiej jakości produkt pasujący praktycznie do każdej stylizacji wnętrza.

 

Czy drewniany wieszak na ubrania dla dzieci jest bezpieczny?

 

Stojak na ubrania dla dzieci, który proponujemy, jest całkowicie bezpieczny nawet dla najmłodszych dzieci ze względu na jego stabilną konstrukcję oraz zaokrąglone rogi.

 

W jakich wymiarach dostępny jest wieszak dla dzieci?

 

Nasz wieszak na kurtki dla dzieci dostępny jest w jednym rozmiarze wynoszącym 88x60x120 cm.