Materace dla dzieci

Materace kieszeniowe

Opis kategorii

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju materac kieszeniowe dopasowane rozmiarem do łóżek, które również można nabyć w naszym sklepie. Materac kieszeniowy to przede wszystkim komfort użytkowania, wytrzymałość oraz klasyczny wygląd. Warto wybrać dobrej klasy materac kieszeniowy dla dziecka, które ma problemy ze spokojnym snem lub kręgosłupem. Czym tak właściwie wyróżniają się tego typu produkty? Kieszeniowy materac posiada specjalne wnęki, w których umieszcza się konkretny materiał. Sprzedajemy głównie produkty wykonane ze sprężyn, wkładu kokosowego, pianki poliuretanowej oraz włókien klimatyzujących. Zapewnia to maksimum komfortu podczas użytkowania naszych materacy kieszeniowych.

 

Materac kieszeniowy – cena

 

Nasze materace kieszeniowe o grubości 18 cm i rozmiarze 80×190 cm to wydatek rzędu 540 złotych. Jest to najtańszy model dostępny w naszej ofercie. W jakich kwotach dostępny jest jeszcze materac kieszeniowy? Cena zależna jest od rozmiaru. Największe wielkościowo materace kieszeniowe family kosztują w naszym sklepie 840 złotych. Jest to jednak dobra inwestycja, gdyż materac kieszeniowy sprawia, że komfort leżenia utrzymywany jest na najwyższym poziomie przez długi czas użytkowania.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Ile warstw mają materace kieszeniowe?

 

Nasze materace kieszeniowe wyposażone są w 7 stref o różnej twardości, dzięki czemu komfort ich użytkowania jest utrzymany na możliwie najwyższym poziomie.

 

Czy materace kieszeniowe przeznaczone są tylko dla dzieci?

 

Nowoczesne materace sprężynowe kieszeniowe nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci. Mogą z nich korzystać także osoby dorosłe, pod warunkiem dopasowania odpowiedniego rozmiaru materaca.

 

Czy materace kieszeniowe family uczulają?

 

Ze względu na wysokiej jakości materiały wykonania nasze materace kieszeniowe nie uczulają osób dorosłych ani dzieci. Dzięki temu mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez alergików.