Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim

Łóżka dziecięce domek

Łóżko domek ŁOŚ
Łóżko domek ŁOŚ
Łóżko domek RYŚ
Łóżko domek RYŚ
Łóżko domek RYŚ PLUS
Łóżko domek RYŚ PLUS
Opis kategorii

Łóżka dziecięce w stylu skandynawskim to połączenie minimalizmu i funkcjonalności, które w tym nurcie są jedną z najważniejszych wartości. Poznajmy najważniejsze cechy i funkcjonalności łóżek dziecięcych w stylu skandynawskim, które zachwycają minimalistycznym designem i prostotą wykonania.

 

Łóżka skandynawskie dla dzieci tworzone są ręcznie z litego drewna, które pochodzi tylko od lokalnych dostawców. Drewno pokrywane jest warstwą lakieru co zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz uwydatnia piękny rysunek słojów w przypadku lakieru bezbarwnego. Dodatkowo lakiery stosowane do produkcji są zgodne z normą PN-EN 73-1 dlatego łóżka dziecięce marki SLEEPHOME są bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka. Oryginalny design łóżek w kształcie domku wyróżnia nasze łóżka na tle innych modeli konkurencji.

 

Kolorystyka zgodna z duchem nurtu skandynawskiego

 

Prawdziwą królową skandynawskiego stylu jest biel, która także jest dostępna w stylowych i minimalistycznych łóżkach dziecięcych marki SLEEPHOME. Masz także możliwość wyboru innej kolorystyki łóżek takiej jak: sosna czy kolor szary, które także podbiją serca Twoich dzieci i zachęcą je do kreatywnych zabaw podczas dnia.

 

Kolorystykę łóżka dla dzieci warto dobrać do koloru ścian i wystroju – naturalny kolor sosny będzie pasował właściwie do każdej aranżacji. Z kolei szary czy biały kolor łóżka w stylu skandynawskim będzie idealny do białych czy pastelowych ścian pokoju Twojego dziecka.

 

Poznaj esencję stylu skandynawskiego w małej formie

 

Styl skandynawski jest minimalistyczny, ale nie można mylić go z nudą. Dzięki oryginalnemu designowi łóżek dla dzieci dopasujemy model łóżka do wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim oraz klasycznym. Łóżko w kształcie domku będzie nie tylko pięknie wykończonym w drewnie meblem, w którym twoje dziecko będzie słodko spać, ale i doskonałym elementem zabawy, z którego dziecko będzie czerpać radość! W domku dzieci będą mogły bawić się z kolegami czy rodzeństwem, a zwykłe łóżko zamieni się w magiczny element wystroju.

 

Łóżka dla dzieci mogą być wyposażone dodatkowo w ochronne barierki, nogi, półki czy funkcję spania, by zwiększyć funkcjonalność mebla do maksimum. Szuflady ułatwią przechowywanie pościeli, a nogi zapewnią lepszą dostępność do przestrzeni pod łóżkiem. Wszystkie modele łóżek SLEEPHOME dostępne są w różnych rozmiarach, co sprawia, że nadają się zarówno dla trzylatka, jak i przedszkolaka.

 

Łóżko dziecięce domek

 

Posiadamy w ofercie różnego rodzaju meble wykonane w 100% ręcznie z naturalnego drewna sosnowego. Trzy warianty, w jakich występują łóżka dziecięce – domki, to: lakierowana sosna, biały kolor oraz odcienie szarości. Niezależnie od wybranego modelu wszystkie nasze wyroby charakteryzują się wysokim poziomem wytrzymałości oraz komfortem użytkowania.

 

Łóżko dziecięce domek z materacem – czym się wyróżnia?

 

Modele łóżek z materacem są przede wszystkim funkcjonalne, wygodne i bezpieczne dla najmłodszych domowników. Warto wiedzieć, że łóżko dziecięce domek z barierką sprawdzi się jako element wyposażania pokoju dziecka, które jest jeszcze niemowlęciem lub nie potrafi chodzić. Dzięki zastosowaniu barierek dziecko będzie bezpieczne zarówno podczas snu, jak i zabawy. Wygoda najmłodszego lokatora i spokój rodzica to dwa aspekty, na które stawiamy podczas produkcji naszych łóżek typu domek.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Łóżko dziecięce domek – jakie kolory dostępne są w sprzedaży?

 

W ofercie posiadamy trzy rodzaje łóżek typu domek jeśli chodzi o kolorystykę. Naturalne drewno sosnowe lakierowane, lakier biały oraz szary to trzy wersje, w jakich występuje łóżko dla dziecka domek z szufladą do nabycia w naszym sklepie.

 

W jakim wieku może być dziecko korzystające z łóżka dziecięcego typu domek?

 

Łóżko dziecięce domek – jakie kolory dostępne są w sprzedaży?

W ofercie posiadamy trzy rodzaje łóżek typu domek jeśli chodzi o kolorystykę. Naturalne drewno sosnowe lakierowane, lakier biały oraz szary to trzy wersje, w jakich występuje łóżko dla dziecka domek z szufladą do nabycia w naszym sklepie.

W jakim wieku może być dziecko korzystające z łóżka dziecięcego typu domek?

Nasze łóżka dziecięce – domki przystosowane są do wieku każdego dziecka. Dzięki zastosowaniu systemów bezpieczeństwa w postaci barierek z łóżeczka może korzystać zarówno niemowlak, jak i dziecko będące w wieku kilku lat.

Ile kosztują łóżka dziecięce – domek?

Koszt, jaki należy ponieść, kupując łóżko dziecięce domek z szufladą lub wersję z innymi funkcjonalnościami to wydatek od 1050 do nawet 1500 złotych. Zapewniamy jednak najwyższą jakość sprzedawanych wyrobów i stosowną gwarancję.