Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim

Łóżka dziecięce tipi

Łóżko tipi JELEŃ - białe
Łóżko tipi JELEŃ - białe
Łóżko tipi JELEŃ - sosnowe
Łóżko tipi JELEŃ - sosnowe
Łóżko tipi JELEŃ - szare
Łóżko tipi JELEŃ - szare
Łóżko tipi JELEŃ - z funkcją spania
Łóżko tipi JELEŃ - z funkcją spania
Łóżko tipi JELEŃ - z szufladą
Łóżko tipi JELEŃ - z szufladą
Opis kategorii

Łóżeczko tipi dla dziecka.

Łóżko dla dziecka, kolejne po łóżeczku dla noworodków, to bardzo ważny zakup. Taka zmiana to ogromne wydarzenie nie tylko dla rodziców, lecz przede wszystkim dla dziecka. Maluch czuje się w takim momencie niesamowicie duży, dorosły i dumny, a z drugiej strony, może odczuwać strach. Bardzo często zakup łóżka dla dziecka oznacza również, że czas na naukę samodzielnego zasypiania. Warto zadbać, by wszystko odbywało się w spokojnej oraz dającej poczucie bezpieczeństwa atmosferze. Łóżko dziecięce tipi to propozycja, która zachwyci Twojego malucha. Jeżeli zależy Ci, by proces zmiany łóżeczka na łóżko przebiegł łagodnie, spróbuj wykorzystać łóżko tipi. To nie jest zwykłe miejsce do spania – to może być prawdziwe tipi, miejsce zabawy oraz przestrzeń do znajdowania kreatywnych pomysłów.

Łóżko dziecięce tipi

Dziecięca wyobraźnia nie ma granic, jest kolorowa oraz zaskakująca. Łóżko tipi to propozycja dla każdego malucha, który uwielbia zabawę i przygodę. Ciekawa konstrukcja przypomina swoim kształtem indiańskie namioty, które dzieci znają z ulubionych bajek. Dodatkowo, łóżko jest drewniane, czyli jeszcze bardziej przypomina prawdziwe namioty tipi. To daje bardzo dużo możliwości kreatywnych zabaw. Dzieci mają ogromną wyobraźnię, czasami wystarczy zwykły kocyk, by z podstawowego mebla do sypialni stworzyć przestrzeń, która zamieni się w całkiem inny świat.

Dlaczego warto wybrać łóżko tipi

Oczywiście, łóżko jest przede wszystkim przestrzenią, która zapewnia zdrowy oraz komfortowy wypoczynek. Dzięki barierkom okalającym łóżko oraz niskiej konstrukcji nie musisz się martwić, że Twój maluch spadnie. To bardzo bezpieczne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się nawet dla najmłodszych dzieci. Łóżko tipi dostępne jest w pięciu wariantach: jako łóżko bez szuflady (standard), podwyższone (z nogą) z szufladą pojedynczą i podwójną oraz łóżko z dodatkową powierzchnią do spania. Możesz samodzielnie zdecydować, czy zależy Ci na dodatkowej przestrzeni do przechowywania i który wariant lepiej sprawdzi się w waszym przypadku. Bez względu na wybraną opcję nie musisz martwić się o odpowiednią cyrkulację powietrza. Każdy model łóżka tipi posiada drewniany stelaż, dzięki któremu materac do łóżka nie leży bezpośrednio na podłodze. Zdrowie i bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, dlatego też oferowane łóżka dziecięce są przemyślane zarówno pod względem projektu, jak i wykorzystanych materiałów. Drewniana konstrukcja zapewnia stabilność oraz trwałość na lata. Możesz spokojnie położyć się obok malucha podczas usypiania, bez obaw o wytrzymałość. To doskonały wybór jako kolejne łóżko po łóżeczku niemowlęcym.

 

Pytania i odpowiedzi

 

Jakie są warianty łóżek tipi?

Łóżka tipi dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, jak również w odcieniu naturalnego wybarwienia drewna. Dodatkowo możesz zdecydować, czy wybierzesz model z pojedynczą lub podwójną szufladą na pościel, czy niskie łóżko bez pojemnika lub łóżko z dodatkową nogą oraz podwyższoną konstrukcją.

Od jakiego wieku dziecka nadaje się łóżko tipi?

Nie istnieją ograniczenia wiekowe. Warto jednak mieć na uwadze, że dziecko powinno być już nieco samodzielne. Łóżko tipi polecamy jako pierwsze „dorosłe łóżko”.

W jakich rozmiarach dostępne są łóżka tipi?

Łóżeczka tipi dostępne są w kilku rozmiarach. W zależności od potrzeb możesz wybrać łóżko o wymiarach: 80×160, 90×180, 90×190, 90×200, 120×200.

Czy łóżko tipi z szufladą ma możliwość dodatkowego miejsca do spania?

Tak, niektóre modele łóżek tipi mają specjalnie zaprojektowaną szufladę z dodatkowym miejscem do spania. Materac o wymiarach szuflady zapewnia przestrzeń do komfortowego snu dla jednej osoby.

Czy łóżko tipi jest bezpieczne dla dziecka?

Oferowane łóżka produkowane są z przeznaczeniem na rynek mebli dziecięcych. Wykorzystane materiały są bezpieczne i najwyższej jakości. Każdy element oraz detal jest dopracowany, by nie powstało jakiekolwiek ryzyko. Do malowania lub lakierowania wykorzystano produkty na bazie wody, które można stosować w produkcji przedmiotów dla dzieci.