Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim Łóżka dziecięce klasyczne Łóżko dla dziecka RYŚ CLASSIC

Łóżko RYŚ CLASSIC - sosnowe

Opis kategorii

Drewno sosnowe to materiał, z którego wykonujemy wszystkie nasze łóżka dla dzieci. Sosnowe wyroby charakteryzują się wysokim poziomem odporności na zniszczenia, odpowiednim udźwigiem, który dostosowany jest do wieku dziecka, a także ponadczasowym wyglądem. Posiadamy w sprzedaży różnego rodzaju łóżka dziecięce sosnowe występujące w wersji klasycznej lub przypominające konstrukcją domek. Niezależnie od wybranego modelu, każdy z nich jest produkowany w 100% ręcznie z należytą precyzją.

 

Łózko dziecięce sosnowe z barierką – bezpieczeństwo i ponadczasowy design

 

Zarówno klasyczne łóżeczka, jak i te skandynawskie w typie domku mogą być stosowane w każdym pokoju dziecięcym. Łóżka dla dzieci sosnowe, które wytwarzamy, występują w kilku odmianach kolorystycznych oraz posiadają różne udogodnienia, które można dobrać opcjonalnie podczas zakupu. Funkcjonalne szuflady pojedyncze lub dzielone, nóżki podporowe oraz wygodne materace to opcje, jakie dostępne są przy wyborze konfiguracji konkretnego modelu.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Czym wyróżnia się łóżko dziecięce sosnowe?

 

Łóżka dziecięce sosnowe to gwarancja wytrzymałości, bezpieczeństwa oraz ponadczasowego stylu. Nasze wyroby są składane ręcznie, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły dopracowujemy do perfekcji.

 

Jak długo może być użytkowane łóżko dla dziecka sosnowe?

 

Nasze łóżko dziecięce sosnowe z barierką może być użytkowane przez wiele lat bez konieczności ponownej impregnacji lub naprawy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonania oraz zastosowanie tylko najlepszych jakościowo materiałów do ich produkcji.

 

Czy łóżka dla dzieci sosnowe są bezpieczne?

 

Wszystkie łóżka dla dziecka sosnowe są bardzo komfortowe podczas użytkowania. Łóżka są przygotowywane z myślą o bezpieczeństwie każdego dziecka.

 

Ile kosztują sosnowe łóżeczka dziecięce?

 

Koszty, z jakimi trzeba się liczyć kupując łóżko dziecięce sosnowe w naszym sklepie to wydatek od 800 do 1500 złotych w zależności od wybranych funkcjonalności oraz wielkości łóżeczka.