Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim Łóżka dziecięce domek Łóżko domek RYŚ

Łóżko domek RYŚ - z szufladą

Opis kategorii

Łóżko domek z szufladą jest popularnym produktem, który dostępny jest w sprzedaży. Dzięki zastosowaniu wysuwanych szafek można zaoszczędzić sporo miejsca i zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania np. pościeli lub materaca. Łóżko domek z szufladami doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Tego typu modele mebli dziecięcych to nie tylko komfort użytkowania, ale i funkcjonalność.

 

Łóżka domek z szufladami i materacem – jakie są dostępne?

 

W ofercie można znaleźć kilka modeli łóżek dziecięcych w stylu skandynawskim, które różnią się między sobą funkcjami i wyglądem. Łóżko domek z szufladą i materacem to produkt, który zapewni nie tylko przestrzeń do przechowywania, ale także pozwoli na komfortowy odpoczynek dziecka w swoim pokoju. Bezpieczeństwo w tym przypadku idzie w parze z funkcjonalnością wysuwanych szafek, gdyż wokół całego łóżka zastosowano barierki ochronne zapobiegające wypadnięciu dziecka, a same szafki są skonstruowane tak, by samoczynnie się nie otwierały.

 

*

Pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztuje łóżko domek z szufladą?

 

Skandynawskie łóżeczko domek z szufladą to koszt rzędu 1400-1600 złotych. Zależnie od rozmiarów łóżka oraz modelu samej szuflady, która występuje jako jednoczęściowa lub dwuczęściowa, cena może różnić się o 100-200 złotych.

 

W jakich kolorach dostępne jest łóżeczko domek z szufladą?

 

Łóżko domek z szufladą na materac dostępne jest w kolorze białym, odcieniach szarości oraz naturalnej barwie drewna sosnowego.

 

Do jakich wnętrz nadaje się łóżko domek z szufladami?

 

Łóżko dziecięce domek z szufladami sprawdzi się w minimalistycznych, nowoczesnych oraz skandynawskich pomieszczeniach. Innowacyjny wygląd i funkcjonalność to główne cechy, które wyróżniają produkty tego typu.