Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim Łóżka dziecięce klasyczne Łóżko dla dziecka RYŚ CLASSIC

Łóżko RYŚ CLASSIC - szare

Opis kategorii

Łóżeczka dziecięce szare to nie jedyne, jakie są dostępne w naszym sklepie. Warto jednak zwrócić uwagę na tę wersję stylistyczną, gdyż umożliwia idealne dopasowanie do każdej aranżacji pokoju dziecięcego. Nasze produkty wykonujemy całkowicie ręcznie z drewna sosnowego, które sprawia, że łóżka dla dzieci szare są wysoce odporne na uszkodzenia. Sprzedajemy dwie wersje stylistyczne mebli – klasyczne oraz w typie domku. Zarówno jedne, jak i drugie występują w szarej, stonowanej kolorystyce.

 

Łóżka dziecięce szare – gdzie się sprawdzą?

 

Każde łóżko dziecięce biało szare lub całkowicie szare sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu skandynawskim, nowoczesnym i klasycznym. Biorąc pod uwagę stonowaną kolorystykę, łóżko dziecięce szare doskonale będzie wyglądać na tle białej, błękitnej lub zielonej ściany w pokoju dziecka. Zarówno te przypominające domek, jak i klasyczne modele przeznaczone do ułożenia bezpośrednio na powierzchni podłogi w szarej kolorystyce będą stanowić idealny element aranżacji stylowego pokoju dziecięcego.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Czy łóżko dla dzieci szare pasuje do każdego wnętrza?

 

Łóżka dziecięce szare będą pasować do jasnych pomieszczeń, które zostały wykończone minimalistycznie z delikatnymi dodatkami w kolorach szarości, zieleni oraz błękitu. Nasze łóżka dla dzieci szare występują także w połączeniu z bielą dlatego można dopasować je praktycznie do każdej aranżacji wnętrza.

 

Ile kosztuje łóżko dziecięce szare?

 

Szare meble dostępne w naszym sklepie to wydatek zaczynający się od 800 złotych dla klasycznych modeli, a kończący się nawet na 1500 złotych dla łóżeczek w typie domku w kolorze szarym. Ostateczna cena jest jednak zależna od wybranych podczas zakupu udogodnień.

 

W jakich wersjach występują łóżka dziecięce szare?

 

Posiadamy w sprzedaży łóżeczka dziecięce szare wyposażone w wysuwane szuflady pojedyncze lub podwójne, barierki, nóżki podporowe oraz wygodne materace.