Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim Łóżka dziecięce klasyczne Łóżko dla dziecka RYŚ CLASSIC

Łóżko RYŚ CLASSIC - białe

Opis kategorii

Każde łóżko dziecięce białe, jakie dostępne jest w ofercie naszego sklepu, występuje w dwóch podstawowych wersjach stylistycznych. Można wybierać pomiędzy łóżeczkami typu domek oraz zwykłymi klasycznymi w wersji na nóżkach lub bez nich. Niezależnie od tego, w jakim typie będzie wybrane łóżko dziecięce białe – gwarantujemy, że każde jest wykonane ręcznie i zabezpieczone wysokiej klasy farbą.

 

Łóżko dziecięce drewniane białe – dlaczego to dobry wybór?

 

Zarówno klasyczne modele, jak i te przypominające domek są całkowicie bezpieczne dla każdego dziecka. Łóżko dziecięce białe z barierką doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka, które nie potrafi jeszcze samodzielnie chodzić. Odpowiedniej grubości barierki dają gwarancję, że pociecha nie wypadnie z łóżka ani podczas snu, ani zabawy. Nasze łóżeczka to dobry wybór nie tylko ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, ale także nienaganną stylistykę pasującą do każdego wystroju wnętrza, a szczególnie tego skandynawskiego.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Do jakich wnętrz pasuje łóżko dziecięce białe?

 

Nasze łóżeczka dziecięce białe z szufladą oraz te klasyczne pasują najlepiej do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, nowoczesnym oraz skandynawskim. Ze względu na neutralną kolorystykę można jednak przyjąć, że sprawdzą się niemalże w każdej aranżacji pokoju dziecięcego.

 

Z jakiego materiału wykonywane jest łóżko dziecięce białe z szufladą?

 

Łóżko dziecięce białe jest wykonane w całości ręcznie z drewna sosnowego, które charakteryzuje się nie tylko eleganckim wyglądem, ale także zapewnia odpowiedni poziom wytrzymałości.

 

Czy farba, jaką pokryte jest łóżko dziecięce białe z barierką, jest bezpieczna dla dziecka?

 

Farby, jakie stosujemy do zabezpieczenia i malowania są całkowicie bezpieczne dla zdrowia każdego człowieka. Kupując łóżko dziecięce białe nie ma więc ryzyka, że będzie ono negatywnie wpływać na samopoczucie dziecka.