Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim Łóżka dziecięce klasyczne Łóżko dla dziecka RYŚ CLASSIC

Łóżko RYŚ CLASSIC - z szufladą

Opis kategorii

Bezpieczne łóżeczka dziecięce z szufladą to jedna z opcji, jaka jest dostępna podczas zakupu łóżka w naszym sklepie. Funkcjonalna szuflada może być pojedyncza lub podzielona na dwie różne części wysuwające się niezależnie od siebie. Takie udogodnienie zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli lub zabawek bez ryzyka, że zostaną uszkodzone. Łóżeczka dziecięce z szufladą i materacem to możliwie najlepszy wybór o wysokim komforcie użytkowania oraz bezpieczeństwie.

 

Łóżko dziecięce z szufladą – nowoczesny styl i funkcjonalność

 

Łóżko dla dzieci z szufladą sprawi, że wszystkie nieużywane zabawki znajdą swoje miejsce.

 

W pokojach, które nie są zbyt duże powierzchniowo łóżeczka dziecięce z szufladą, sprawdzą się doskonale, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania. Każdy, kto ceni sobie nowoczesną stylistykę połączoną z funkcjonalnością powinien docenić atuty naszych łóżeczek dziecięcych z szufladami, barierkami oraz materacami z funkcją spania.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Ile kosztuje klasyczne łóżko dziecięce z szufladą?

 

Klasyczne łóżko dziecięce z szufladą to wydatek rzędu 1200 złotych. Ostateczna cena jest jednak zależna od wielkości łóżka, jaka zostanie wybrane podczas zakupu.

 

Gdzie sprawdzi się łóżko dziecięce z szufladą i materacem?

 

Mebel tego typu doskonale sprawdzi się w niewielkich pokojach dziecięcych, gdzie liczy się oszczędność miejsca. Wysuwane szuflady pozwalają uzyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli, zabawek oraz odzieży.

 

Czy łóżko dziecięce z szufladą jest ciężkie?

 

Nasze łóżeczka dziecięce z szufladą są nieco cięższe od tych bez tego typu udogodnień. Wynika to jednak z większej ilości materiałów wykorzystanych do ich produkcji.

 

Z jakiego materiału wykonane jest łóżko dla dzieci z szufladą?

 

Wszystkie łóżeczka dziecięce z szufladą i materacem są wykonywane z drewna sosnowego o wysokiej wytrzymałości.