Łóżka dla dzieci w stylu skandynawskim Łóżka dziecięce domek Łóżko domek RYŚ

Łóżko domek RYŚ - szare

Opis kategorii

Dostępne w sprzedaży łóżka domek szare występują w trzech różnych wariantach. Pierwszym z nich jest model na nóżkach, którego powierzchnia użytkowa znajduje się nieco wyżej ziemi, sprawiając wrażenie, że dziecko przebywa w prawdziwym domku. Można także nabyć produkty wyposażone w wysuwane szuflady, lub takie, które są całkowicie pozbawione dodatkowych elementów konstrukcyjnych. Łóżko domek szare z szufladami jest jednak wysoce funkcjonalne, dlatego wszędzie tam, gdzie liczy się przestrzeń do przechowywania i wygoda, warto zastosować właśnie ten produkt.

 

Łóżko domek szare z barierką – jak jest wykonane?

 

Wszystkie modele łóżek dziecięcych szarych z barierką są wykonane z drzewa sosnowego, które charakteryzuje się wytrzymałością. Łóżko domek szare spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów oraz sprawi, że pokój dziecięcy stanie się przytulnym miejscem, w którym dziecko będzie chętnie spędzać czas. Decydując się na skandynawskie modele łóżek dla najmłodszych, można cieszyć się nie tylko z atrakcyjnego wyglądu mebli, ale też ich funkcjonalności przez wiele lat użytkowania.

 

*

 

Pytania i odpowiedzi

 

Łóżko domek szare – ile kosztuje?

 

Koszty zakupu łóżka szarego typu domek to wydatek rzędu 1000-1500 złotych w zależności od rozmiaru, wybranych funkcji oraz standardu wykonania łóżka. Konstrukcja z drzewa sosnowego generuje nieco większe koszty, jednak zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz wytrzymałość produktu przez długi okres eksploatacji.

 

Skandynawskie szare łóżko – dla chłopca czy dziewczynki?

 

Łóżko domek szare może być przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek ze względu na naturalną barwę całej konstrukcji. Odcienie szarości, szczególnie te ciemniejsze dedykowane są jednak dla płci męskiej.
W przypadku dziewczynek znacznie lepiej sprawdzają się nieco jaśniejsze meble.

 

Czy łóżko domek szare nadaje się do spania?

 

Łóżko domek szare z barierką doskonale nadaje się do spania, gdyż zamontowane barierki zapobiegają wypadnięciu dziecka z łóżeczka. Dodatkowo zastosowanie wygodnego materaca na wymiar zapewni spokojny i komfortowy sen.