Łóżka dziecięce RYŚ typu domek w stylu skandynawskim

Opis kategorii

Łóżka dziecięce w stylu skandynawskim to połączenie minimalizmu i funkcjonalności, które w tym nurcie są jedną z najważniejszych wartości. Poznajmy najważniejsze cechy i funkcjonalności łóżek dziecięcych w stylu skandynawskim, które zachwycają minimalistycznym designem i prostotą wykonania.

 

Łóżka skandynawskie dla dzieci tworzone są ręcznie z litego drewna, które pochodzi tylko od lokalnych dostawców. Drewno pokrywane jest warstwą lakieru co zapewnia ochronę przed czynnikami zewnętrznymi oraz uwydatnia piękny rysunek słojów w przypadku lakieru bezbarwnego. Dodatkowo lakiery stosowane do produkcji są zgodne z normą PN-EN 73-1 dlatego łóżka dziecięce marki SLEEPHOME są bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka. Oryginalny design łóżek w kształcie domku wyróżnia nasze łóżka na tle innych modeli konkurencji.

 

Kolorystyka zgodna z duchem nurtu skandynawskiego

 

Prawdziwą królową skandynawskiego stylu jest biel, która także jest dostępna w stylowych i minimalistycznych łóżkach dziecięcych marki SLEEPHOME. Masz także możliwość wyboru innej kolorystyki łóżek takiej jak: sosna czy kolor szary, które także podbiją serca Twoich dzieci i zachęcą je do kreatywnych zabaw podczas dnia.

Kolorystykę łóżka dla dzieci warto dobrać do koloru ścian i wystroju – naturalny kolor sosny będzie pasował właściwie do każdej aranżacji. Z kolei szary czy biały kolor łóżka w stylu skandynawskim będzie idealny do białych czy pastelowych ścian pokoju Twojego dziecka.

 

Poznaj esencję stylu skandynawskiego w małej formie

 

Styl skandynawski jest minimalistyczny, ale nie można mylić go z nudą. Dzięki oryginalnemu designowi łóżek dla dzieci dopasujemy model łóżka do wnętrz w  stylu nowoczesnym, skandynawskim oraz klasycznym. Łóżko w kształcie domku będzie nie tylko pięknie wykończonym w drewnie meblem, w którym twoje dziecko będzie słodko spać, ale i doskonałym elementem zabawy, z którego dziecko będzie czerpać radość! W domku dzieci będą mogły bawić się z kolegami czy rodzeństwem, a zwykłe łóżko zamieni się w magiczny element wystroju.

 

Łóżka dla dzieci mogą być wyposażone dodatkowo w ochronne barierki, nogi, półki czy funkcję spania, by zwiększyć funkcjonalność mebla do maksimum. Szuflady ułatwią przechowywanie pościeli, a nogi zapewnią lepszą dostępność do przestrzeni pod łóżkiem. Wszystkie modele łóżek SLEEPHOME dostępne są w różnych rozmiarach, co sprawia, że nadają się zarówno dla trzylatka, jak i przedszkolaka.