Materace piankowe

Opis kategorii

Zadbaj o zdrowy sen swojego dziecka z materacem piankowym 

Na stan zdrowia oraz samopoczucie dziecka wpływa wiele czynników, wśród których znajduje się odpowiedniej długości sen. Jeśli chcesz, by Twoja pociecha mogła wypoczywać w komfortowych warunkach, sięgnij po materac piankowy. Dzięki niemu maluch każdego dnia będzie mógł wstawać uśmiechnięty i czerpać radość z poznawania świata. W naszej ofercie znajdują się materace piankowe, które można dopasować do łóżek o następujących wymiarach: 60 x 120 cm, 70 x 140 cm, 80 x 160 cm, 90 x 180 cm, 90 x 190 cm, 90 x 200 cm oraz 120 x 200 cm. 

 

Materac piankowy – komfortowy sen i doskonała wentylacja 

Materac piankowy w całości wykonany jest z materiału, który cechuje się piankową strukturą. Powoduje to, że tego typu produkt charakteryzuje się stosunkowo niską masą. Można bez większego wysiłku go transportować – niewątpliwie stanowi to jego ogromną zaletę. Oprócz tego, budowa materaca piankowego korzystnie wpływa na jakość snu dziecka. Spowodowane jest to przede wszystkim bardzo dokładnym dopasowywaniem się produktu do ciała. Warto wspomnieć także o wyjątkowo dobrej przepuszczalności powietrza. Ma to szczególne znaczenie w przypadku dzieci borykających się z różnego rodzaju alergiami. Jest to istotne także z uwagi na odpowiednią termoregulację organizmu w trakcie snu. Wysoka jakość materiału wykorzystanego do produkcji materaca powoduje, że jest on odporny na wgniecenia. Dzięki temu przez bardzo długi czas funkcjonuje w odpowiedni sposób i zapewnia możliwie jak najlepsze warunki jego użytkownikowi. W przypadku zamoczenia materac bardzo szybko wysycha, co z pewnością stanowi istotne ułatwienie w przypadku dzieci. 

 

Przekonaj się, jak wiele zalet niesie za sobą umieszczenie materaca piankowego w dziecięcym łóżeczku. Prawidłowa wentylacja, idealne dopasowanie do ciała oraz właściwości antyalergiczne sprawią, że Twoja pociecha codzienne będzie budzić się z uśmiechem na ustach!