Materace kieszeniowe

Opis kategorii

Użyj materaca kieszeniowego, by zapewnić swojemu dziecku spokojny sen 

Każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jaki wpływ na dziecko ma głęboki sen o odpowiedniej długości. Wysypiający się maluch dobrze się rozwija oraz chętnie poznaje otaczający go świat. Wśród aspektów, które w największym stopniu wpływają na wypoczynek dziecka, znajduje się materac wypełniający łóżeczko. Oferowany przez nas materac kieszeniowy to jedna z najlepszych opcji, jaką możesz wybrać, by zadbać o komfort Twojej pociechy. W naszej ofercie dostępne są materace o różnych wielkościach, które mogą być dopasowane do łóżek o następujących wymiarach: 60 x 120 cm, 70 x 140 cm, 80 x 160 cm, 90 x 180 cm, 90 x 190 cm, 90 x 200 cm oraz 120 x 200 cm. 

 

Materac kieszeniowy – połączenie elastyczności punktowej i trwałości 

Każda sprężyna, znajdująca się w materacu kieszeniowym, umieszczona jest w materiałowej kieszonce. Poszczególne kieszenie są ze sobą połączone. W związku z tym sprężyny mogą pracować niezależnie od siebie. Dzięki temu materac ugina się jedynie w miejscu, w którym ciało wywiera na niego nacisk. Z uwagi na to, produkt idealnie dopasowuje się do budowy jego użytkownika. Ta elastyczność punktowa powoduje, że materac kieszeniowy bardzo dobrze podpiera ciało i zapewnia niesamowitą wygodę. Warto wspomnieć także o tym, że umieszczenie poszczególnych sprężyn w osobnych kieszeniach korzystnie wpływa na wytrzymałość produktu – sprężyny nie wydostają się bowiem na zewnątrz materaca na skutek długiego użytkowania. Zastosowanie materaca kieszeniowego to sposób na zapewnienie Twojemu dziecku należytego komfortu podczas snu poprzez solidne podparcie ciała. Dodatkowo, produkt – dzięki swojej wewnętrznej budowie – zapewnia odpowiednią wentylację, która korzystnie wpływa na higienę snu. 

 

Punktowa elastyczność oraz solidne wykonanie to powody, dla których warto zdecydować się na zakup materaca kieszeniowego. Postaw na wysoką jakość i sprawdzoną technologię, by zagwarantować swojemu dziecku odpowiedni wypoczynek!