Łóżka dziecięce RYŚ CLASSIC z drewna litego, wygoda i styl

Opis kategorii

Klasyczne łóżeczka dziecięce to połączenie stylu skandynawskiego z prostym a zarazem funkcjonalnym podejściem do designu. Łóżka dziecięce ze względu na wyjątkowy charakter przeznaczenia powinny spełniać rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa które wdrażamy w nasze produkty zapewniając zdrowy i bezpieczny sen.

 

Klasyczne łóżko dziecięce nie musi być nudne! Rozwój ciekawości dziecka do świata jest dla nas bardzo ważnym aspektem ponieważ to od najmłodszych lat wyobraźnia dziecka rozwija się najbardziej intensywnie. W każdym łóżeczku dla dziecka staramy się zawrzeć ciekawy kształt konstrukcji łóżeczka aby wzbudzało ono ciekawość naszego malucha. Konstrukcja łóżeczek dla dzieci jest bardzo często ażurowa co umożliwia zawieszenie różnego rodzaju elementów dekoracyjnych aby wzbogacić otoczenie w którym nasze dziecko będzie spędzało dużo czasu.

Łóżeczka dziecięce wykonane są najczęściej z drewna litego sosnowego w I klasie jakościowej co pozwala na zachowanie odpowiedniej stabilności konstrukcji łóżeczka a także odpowiada za walory estetyczne. Część naszych produktów wykonana jest również ze sklejki sosnowej czyli arkuszy drewna sosnowego sklejonych ze sobą naprzemiennie. Taka konstrukcja sklejki pozwala na zachowanie stabilności wymiarowej łóżeczka a także odporność na odkształcenia. Dodatkową zaletą użycia dużych arkuszy sklejki jest możliwość wycinania na maszynach sterowanych numerycznie ciekawych kształtów i wzorów.

 

Klasyczne łóżeczka dla dzieci są świetnym rozwiązaniem do niedużych gabarytowo pokoi lub pokoi na poddaszu gdzie przestrzeń jest ograniczona poprzez skosy dachu. W łóżeczkach tych nie ma daszku dzięki czemu są one niższe i nie przytłaczają swoimi rozmiarami wnętrza całego pokoju.

 

Łóżeczka klasyczne dziecięce to również funkcjonalność. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i oferować możliwość domówienia dodatkowych funkcjonalnych elementów łóżeczka. W naszym sklepie można klasyczne łóżeczko bardzo często doposażyć w szufladę pojedynczą, szufladę podwójną czy dodatkową powierzchnię do spania.

Zapraszamy serdecznie do świata marki Sleephome.